Atsiliepimai

Mes visada laukiame atsiliepimų iš savo svečių. Jeigu norite palikti savo atsiliepimą, parašykite mums Kontaktų skiltyje.

Mūsų kompanijai labai patiko Baidarių Rojus! Mes plaukėme 8-iese vidutiniu maršrutu - baidarės labai patogios, naujoviškos, o maršrutą stovyklavietės atstovai parinko labai įdomų, su daug posūkių, užtvankų, nuvirtusių medžių, todėl laikas neprailgo. Kadangi plaukėme birželio pradžioje, upės vanduo buvo ganėtinai šaltas, bet grįžus į stovyklavietę, sušildė tvenkinio vanduo ir pirtelė. Stovyklavietė labai tvarkinga, daug veiklos, yra visa reikalinga įranga iškylai ir vakaronei. Tikrai sugrįšime dar ne kartą!

review author image
Justinas Balčiūnas

Šauniai pasiplaukiojom Siesarties upe, linksma kompanija, parinktas maršrutas neleido nuobodžiauti. Labai patiko, kad stovyklavietė ant pačios upės kranto, atplaukėm ir tiesiai į pirtį, o pirtelė – liuks. Jautėme šeimininkų rūpestį ir svetingumą. Baidarių rojuje radome viską, ko tikėjomės.

review author image
Darius Matuškevičius

Kas liečia pati Baidarių Rojų, tai labai graži aplinka, sportiška, galima nuveikti įdomių dalykų bei puikiai praleisti laiką, nauja ir kokybiška pirtis. O kas liečia baidares ir plaukimą su jomis, tai labai įdomi trasa, nėra lengva, bet nėra ir labai sunki. Aptarnavimas puikus ir kokybiškas, žmonės bendraujantys ir malonus.

review author image
Tomas Dudėnas

Puikios atosotogos puikioje vietoje - upė nelengva, baidares patogios, aptarnavimas geras,, o stovyklavietė - super - erdvi, švari, graži. Norintiems ištrūkti iš betono džiunglių - rekomenduoju baidariurojus.lt

review author image
Miglė Andrejeva Kybransienė

Puikiai praleidome laiką stovyklavietėje. Ne tik smagiai pailsėjome draugų rate, bet ir aktyviai pasportavome plaukiant Siesarties upe ir tinklinio aikštelėje. Labai patiko, kad nuomuojat ne tik baidares, bet ir stovyklavietę – labai patogu, o ir nuolaidą gavome, ačiū.

review author image
Ieva Auglienė